Program Spłacam Swoje Długi
to szybka i etyczna droga do wyjścia z zadłużenia.

Otrzymujesz wsparcie profesjonalistów, którzy wiedzą jak bezpiecznie wyprowadzić Cię z zadłużenia. Przez cały proces działa w Twoim imieniu Twój osobisty doradca ds. długów oraz zespół doskonałych negocjatorów.

Program Spłacam Swoje Długi
to szybka i etyczna droga do wyjścia z zadłużenia.

Otrzymujesz wsparcie profesjonalistów, którzy wiedzą jak bezpiecznie wyprowadzić Cię z zadłużenia. Przez cały proces działa w Twoim imieniu Twój osobisty doradca ds. długów oraz zespół doskonałych negocjatorów.

Arrow accept icon image

Negocjatorzy programu Spłacam Swoje Długi specjalizują
się w zawieraniu korzystnych porozumień ugodowych

Note folder image

Umiejętne negocjacje z wierzycielami prowadzą do zmniejszenia nie tylko stopy procentowej, ale również salda.
Dzięki temu spłacasz mniej.

Spłata długów ma dużo wspólnego z targowaniem się. Podczas negocjacji dłużnik lub firma, która działa w jego imieniu przedstawiają plan spłaty części długu, a wierzyciel umarza saldo w trakcie transakcji zwanej rozliczeniem. Negocjowanie w sprawie długów wiąże się ze spłatą tylko części salda, w przeciwieństwie do konsolidacji długów lub doradztwa kredytowego – tu musisz spłacić całe saldo zadłużenia. Dzięki negocjacjom możesz spłacić swój dług szybciej.

W jaki sposób program spłaty zadłużenia wpływa na zmniejszenie długu?

Z dobrym programem możesz spłacić swój dług w ciągu 3 lat lub nawet szybciej! Wszystko zależy od tempa finansowania programu. Dzięki redukcji długu zaoszczędzisz tysiące złotych w porównaniu z innymi opcjami wsparcia – spłacanie długu przy wykorzystaniu doradztwa kredytowego zajmuje średnio 5-9 lat lub dłużej.

Folder pencil card image

Zalety programu redukcji zadłużenia
Spłacam Swoje Długi

Alternatywa dla bankructwa

Etyczne i honorowe rozwiązanie dla osób zagrożonych bankructwem lub upadłością konsumencką.

Gwarancja prywatności

Wszelkie rozliczenia są informacjami poufnymi, co pozwala zachować prywatność w sprawach finansowych (w przeciwieństwie do bankructwa – tu informacje są upubliczniane).

Pełna kontrola

Masz kontrolę nad programem spłaty swoich długów (w przeciwieństwie do bankructwa – tu o wszystkim decyduje sąd).

Krótszy czas

Szybciej spłacasz swój dług; programy spłaty długów trwają zaledwie 2-3 lata, a nie 5-9 lat lub więcej jak w przypadku konsolidacji zadłużenia lub doradztwa kredytowego.

Optymalizacja kosztów

Możesz obniżyć całkowitą kwotę do spłaty, co nie jest możliwe w przypadku konsolidacji zadłużenia lub różnych form doradztwa kredytowego.

Elastyczność spłacania

Nasz program zapewnia największą elastyczność miesięcznego budżetowania. Jeżeli przegapisz miesiąc spłaty, jedyne konsekwencje, które poniesiesz to wydłużenie okresu spłaty długu. Zaległości możesz jednak nadrobić, wpłacając wyższe kwoty na indywidualny rachunek bankowy.

Złóż bezpłatnie wniosek, aby dowiedzieć się, czy kwalifikujesz się do spłaty zadłużenia.

Jak przebiega proces rozliczeniowy?

Celem rozliczenia długów jest znaczne zmniejszenie kwoty, którą masz do spłaty. Wiemy, w jaki sposób prowadzić negocjacje i jakich argumentów użyć, aby osiągnąć ten cel.

Number01 icon

Najpierw konsultujemy się z pożyczkodawcą, który udzielił Ci pożyczki. Jeżeli zaleganie ze spłatą przekroczy 6 miesięcy, dług może zostać przekazany firmie windykacyjnej. Jej celem jest ściągnięcie jak najwyższej kwoty z dłużnika.

Number01 icon

Jeżeli dojdzie do wstępnej umowy z pożyczkodawcą, negocjujemy z nim rezygnację z usług agencji windykacyjnej. Tobie proponujemy dokonywanie comiesięcznych wpłat na specjalnie utworzone konto w firmie rozrachunkowej (indywidualny rachunek bankowy). Ważne jest, aby kontrolować wysokość odsetek, które mogą wzrastać.

Number01 icon

Gdy zabezpieczymy wystarczający kapitał na spłatę długu, nadchodzi czas na zawarcie umowy. Ta część procesu wymaga cierpliwości. Akceptację omówionych warunków trzeba uzyskać od instytucji finansowej na piśmie. Należy również poprosić wierzyciela o przesłanie porozumienia ugodowego do najważniejszych biur kredytowych. Dzięki temu dotrze do nich informacja, że problem z długiem został rozwiązany.

Co się stanie, gdy pożyczkodawca nie zgodzi się na ugodę?

Wierzyciele nie ponoszą prawnej odpowiedzialności za zawarcie ugody w sprawie zadłużenia karty kredytowej lub innej niezabezpieczonej pożyczki. Co więcej, mogą odzyskać więcej środków w drodze negocjacji zadłużenia, niż w przypadku skierowania sprawy do sądu czy skorzystania z usług agencji windykacyjnej. Ugoda jest zatem dla pożyczkodawcy zdecydowanie korzystniejsza i rzadko zdarza się, aby wierzyciel ją odrzucił. To korzyść dla obu stron – Ty masz niższą kwotę do spłaty, a wierzyciel odzyskuje swoje pieniądze.

Masz wątpliwości? Jeszcze dziś skontaktuj się z naszym Specjalistą ds. Redukcji Zadłużenia, który odpowie na Twoje pytania! Zadzwoń +48 222 302 342.

Warto wiedzieć, że proponowane przez nas rozliczenie zadłużenia nie jest rozwiązaniem dla wszystkich, ale w pewnych okolicznościach program Spłacam Swoje Długi to najlepsza droga do wolności finansowej.

Chcesz wiedzieć, czy kwalifikujesz się do spłaty zadłużenia w naszym programie? Wykonamy dla Ciebie bezpłatną analizę długu! Zadzwoń +48 222 302 342. Darmowa analiza Twojej sytuacji

Sprawdź, czy program Spłacam Swoje Długi jest dla Ciebie. Podczas niezobowiązującej rozmowy udzielimy Ci bezpłatnych konsultacji • Uwolnij się od długu: +48 222 302 342