Nie wiesz, jak wyjść
z błędnego koła zadłużenia?
Chcesz spłacić swoje zobowiązania finansowe? Możemy Ci w tym pomóc!

Dysponujemy profesjonalnym zespołem negocjatorów, którzy wiedzą, jak doprowadzić do ugody z Twoimi wierzycielami. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś jak najszybciej odzyskał wolność finansową i szansę na normalne życie.

Nie wiesz, jak wyjść z błędnego koła zadłużenia? Chcesz spłacić swoje zobowiązania finansowe? Możemy Ci w tym pomóc!

Dysponujemy profesjonalnym zespołem negocjatorów, którzy wiedzą, jak doprowadzić do ugody z Twoimi wierzycielami. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś jak najszybciej odzyskał wolność finansową i szansę na normalne życie.

Sprawdź, czy program Spłacam Swoje Długi jest dla Ciebie. Podczas niezobowiązującej rozmowy udzielimy Ci bezpłatnych konsultacji: +48 222 302 342.
Pozwól sobie pomóc!

Profiles icons image

Moc negocjacyjna

Wierzyciele traktują nas poważnie, ponieważ negocjujemy w sposób przemyślany i profesjonalny. Zawsze przedstawiamy konkretne propozycje, za którymi idą konkretne działania. Korzystamy z naszego doświadczenia i wpływów, aby wynegocjować dla Ciebie niższą kwotę do spłaty, czyli większe oszczędności.

Eksperci po twojej stronie

Zespół wykwalifikowanych Specjalistów ds. Długów to Twój partner na każdym etapie działania, który zrobi wszystko co w jego mocy, abyś mógł osiągnąć swoje cele finansowe. Zrób pierwszy krok i pozwól nam działać na Twoją korzyść.

Dowiedz się, czy jest to odpowiednie rozwiązanie
Earth man sun image slide
Dlaczego jesteśmy lepsi?

Doświadczenie
w negocjacjach

Wierzyciele traktują nas poważnie, ponieważ negocjujemy z nimi w sposób przemyślany i profesjonalny. Zawsze przedstawiamy konkretne propozycje, za którymi idą konkretne działania.

Korzystamy z naszego doświadczenia i wpływów, aby wynegocjować dla Ciebie niższą kwotę do spłaty, czyli większe oszczędności.

Dlaczego jesteśmy lepsi?

Eskperci po Twojej stronie

Zespół wykwalifikowanych Specjalistów ds. Długów to
Twój partner na każdym etapie działania, który zrobi
wszystko co w jego mocy, abyś mógł osiągnąć swoje cele finansowe.

Zrób pierwszy krok i pozwól nam działać na Twoją korzyść.

Darmowa analiza Twojej sytuacji

Program spłaty długów możesz idealnie dostosować do swojej aktualnej sytuacji finansowej.
Zrób to i popraw jakość swojego życia!

Bezpłatna analiza Twojego długu

Jedna niska miesięczna wpłata na indywidualny rachunek bankowy uwolni Cię od stresu. Zobacz, ile możesz zaoszczędzić – zadzwoń +48 222 302 342.

1) Analizujemy Twój Dług

Nasz Konsultant ds. Długów przeprowadzi z Tobą wywiad, przedstawi najważniejsze kwestie i strategie działania. Dzięki temu dowiesz się, czy nasz program jest odpowiednim rozwiązaniem w Twojej sytuacji. To krótka, niezobowiązująca rozmowa telefoniczna. Chcesz teraz porozmawiać? Zadzwoń +48 222 302 342.

2) Dostosowujemy program do Twoich potrzeb

Zależy nam na takim działaniu, które skutecznie pozwoli Ci szybko wyjść z długu, dlatego ściśle z Tobą współpracujemy. Dzięki temu możemy zaoferować Ci program, który:

  • pozwala spłacić niższą kwotę długu,
  • umożliwi Ci spłatę zadłużenia w krótszym czasie,
  • umożliwi Ci odkładanie takiej comiesięcznej kwoty na indywidualny rachunek bankowy, którą faktycznie jesteś w stanie wpłacić, aby czuć się komfortowo.

3) Zakładamy indywidualny rachunek bankowy, na który dokonujesz wpłat

Każdego miesiąca dokonujesz określonej wpłaty na indywidualny rachunek bankowy, który w pełni możesz kontrolować. Indywidualny rachunek bankowy to silnik, który napędza Twój program spłaty długów. Ponadto nasz zespół negocjacyjny stworzy indywidualną strategię, aby uzyskać jak najlepsze rozliczenia w Twoim przypadku. Do swojego indywidualnego rachunku bankowego masz wgląd w każdym momencie online przez panel klienta.

4) Rozpoczynamy negocjacje z wierzycielem

Specjaliści programu redukcji zadłużenia Spłacam Swoje Długi wiedzą, kiedy najlepiej rozpocząć negocjacje, jaki rodzaj ugody zaoferować i jak przedstawić ją wierzycielowi. To olbrzymia wiedza, którą wykorzystujemy, aby stworzyć dla Ciebie jak najlepszą strategię działania, indywidualnie dostosowaną do Twojej sytuacji. Strategię wdrażamy w życie, gdy tylko zgromadzisz wystarczające środki na indywidualny rachunek bankowy. Wtedy nasz przedstawiciel kontaktuje się z Twoimi wierzycielami. Dochodzi do negocjowania ugody jak najkorzystniejszej dla obu stron, czyli dla Ciebie i pożyczkodawcy.

5) Zwracamy się z prośbą o autoryzację

Za każdym razem, gdy nasi eksperci ds. negocjacji dojdą do porozumienia z wierzycielem, kontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania Twojej autoryzacji. Jest ona wymagana do każdego rozliczenia.

6) Jesteśmy przy Tobie aż do ukończenia programu

W każdej chwili jesteśmy gotowi, aby odpowiadać na Twoje pytania i wątpliwości oraz oferować swoje wsparcie. To droga, którą razem przechodzimy krok po kroku, aż do osiągnięcia wytyczonego celu – uwolnienia Cię od uciążliwych długów.

7) Uwalniamy Cię od długu

Po spłaceniu pełnej kwoty rozliczenia tytułem zawartej ugody, wierzyciele informują biura oceny wiarygodności kredytowej, że Twoje konto zostało w całości rozliczone a dług spłacony (rozliczony za niższą kwotę). To oznacza, że nie będziesz już nic winien – saldo na koncie wynosi zero. Swój dług zostawiasz za sobą!

Nie zwlekaj! To Twoja szansa na wolność finansową. Zadzwoń!

+48 222 302 342

Spłacasz dług szybciej i oddajesz mniej

Możemy uwolnić Cię od długów w ciągu 2-4 lat i wynegocjować kwotę niższą do spłaty! Dzięki temu zaoszczędzisz i szybciej staniesz się wolnym człowiekiem.

Kliknij
Pay payment icon slide

Zyskujesz komfort psychiczny i spokój

Przejmujemy na siebie ciężar rozmów z Twoimi wierzycielami. Dzięki temu otrzymasz szansę na wyjście z kryzysu emocjonalnego i normalne życie.

Kliknij
Calm icon slide

Korzystasz z bezpłatnych konsultacji

Wykonamy bezpłatną analizę Twojego długu i dokładnie wyjaśnimy, na czym polega program Spłacam Swoje Długi. Dzięki temu będziesz mógł dokonać właściwego wyboru.

Kliknij
Consultation icon slide

Chcesz uzyskać bezpłatną ocenę swojej sytuacji? Chcesz widzieć, czy kwalifikujesz się do programu spłaty długów? KLIKNIJ

Nasz certyfikowany Konsultant ds. Długów:
  • przedstawi Ci nasz program oraz inne opcje umorzenia długów,
  • przeanalizuje Twoją sytuację finansową,
  • postara się poznać Twoje cele i trudności,
  • oceni, czy kwalifikujesz się do naszego programu

Nie zwlekaj! To Twoja szansa na wolność finansową.
Zadzwoń! +48 222 302 342

Sprawdź, czy program Spłacam Swoje Długi jest dla Ciebie. Podczas niezobowiązującej rozmowy udzielimy Ci bezpłatnych konsultacji • Uwolnij się od długu: +48 222 302 342