Spłać swój dług w trzech krokach!

Chcesz spłacić dług jak najszybciej i za mniejszą kwotę niż jesteś winien? Program redukcji zadłużenia Spłacam Swoje Długi to umożliwia. Jak zacząć?

Zobacz ile możesz zaoszczędzić

Spłać swój dług w trzech krokach!

Chcesz spłacić dług jak najszybciej i za mniejszą kwotę niż jesteś winien? Program redukcji zadłużenia Spłacam Swoje Długi to umożliwia. Jak zacząć?

Zobacz ile możesz zaoszczędzić

Krok 1: Analiza Sytuacji

Zadzwoń do nas na bezpłatne konsultacje. Wyjaśnimy, jak działa program i przeanalizujemy Twoją sytuację finansową. Może się bowiem okazać, że w Twoim przypadku lepsza będzie inna metoda rozwiązania długu. Jeżeli zdecydujesz się jednak na rejestrację w programie Spłacam Swoje Długi, wspólnie określimy wysokość miesięcznych wpłat, mając na uwadze Twoje cele, potrzeby,całkowitą kwotę zadłużenia oraz Twoje aktualne możliwości finansowe.

Krok 2: Realizacja planu

• Dokonuj miesięcznych wpłat

Współpracująca z nami kancelaria prawna otworzy dla Ciebie indywidualny rachunek bankowy, które możesz w pełni kontrolować. Właśnie na to konto będziesz dokonywać miesięcznych wpłat w wysokości, którą wspólnie wcześniej ustaliliśmy. Oszczędności zgromadzone na koncie to rodzaj depozytu na spłatę Twojego długu.

• Nie zaciągaj kolejnych długów

W momencie, gdy przejmiemy kontakt z Twoimi wierzycielami, nie możesz już korzystać z karty kredytowej lub pożyczki, na którą skierowany jest program Spłacam Swoje Długi.

• Rozpoczynamy negocjacje

Gdy na indywidualnym rachunku bankowym zgromadzisz określoną sumę pieniędzy, możemy rozpocząć negocjacje z Twoimi wierzycielami w celu zmniejszenia całkowitej kwoty do spłaty. Nasi negocjatorzy zdecydują, które z Twoich rachunków rozliczyć w pierwszej kolejności, korzystając ze środków zaoszczędzonych na indywidualnym rachunku bankowym.

Krok 3: Finalizacja Ugody

Każda wynegocjowana ugoda wymaga Twojego zatwierdzenia, wtedy pieniądze zgromadzone na Twoim koncie oszczędnościowym zostaną przekazane na spłatę wierzycieli (w formie jednej dużej lub kilku mniejszych płatności). Po całkowitym spłaceniu wierzycieli, Twój dług zostaje rozwiązany.

Jesteś gotowy, aby podjąć wyzwanie? Zrób to i spłać swój dług
za mniej, niż jesteś winien. Zadzwoń i skorzystaj z bezpłatnej
i niezobowiązującej konsultacji:

+48 222 302 342

Sprawdź, czy program Spłacam Swoje Długi jest dla Ciebie. Podczas niezobowiązującej rozmowy udzielimy Ci bezpłatnych konsultacji • Uwolnij się od długu: +48 222 302 342