Czy masz uzasadnione trudności finansowe?
Większość kłopotów związanych z zadłużeniem wynika z utraty źródła dochodów, problemów zdrowotnych czy osobistych (rozwód, separacja, itp.). To uzasadnione trudności finansowe, które mogą spotkać każdego z nas, wywrócić życie „do góry nogami” i siać spustoszenie w domowym budżecie. Program redukcji zadłużenia nie jest rozwiązaniem dla osób, które po prostu nie chcą płacić rachunków. Jeżeli masz naprawdę trudną sytuację i wolisz rozwiązać dług, niż ogłaszać bankructwo, zawarcie ugody ze swoim wierzycielem będzie uczciwą i etyczną alternatywą dla upadłości konsumenckiej.
Jesteś zdecydowany, aby wyjść z zadłużenia?
Program Spłacam Swoje Długi to relatywnie szybki i skuteczny sposób rozliczenia długów. Stanowi jednak spore wyzwanie i wymaga Twojego zaangażowania. Ostatecznie Ty decydujesz o swoim sukcesie. Jeżeli podejmiesz wyzwanie, nasz program pomoże Ci przezwyciężyć trudności finansowe szybciej i taniej niż jakakolwiek inna opcja umorzenia długów
Czy Twoje długi dotyczą głównie kart kredytowych?
Większość niezabezpieczonych długów można negocjować, w tym: zadłużenie na kartach kredytowych, pożyczki gotówkowe, skumulowane rachunki, itp. Najkorzystniejsze rabaty przy spłacie długu można uzyskać w przypadku zadłużenia kart kredytowych i pożyczek „chwilówek”. Jeżeli borykasz się właśnie z takim długiem, efekt negocjacji może przekroczyć Twoje najśmielsze oczekiwania.
Czy Twój budżet jest wystarczający?
Jeżeli zdecydujesz się przystąpić do programu spłaty długów, musisz mieć możliwość gromadzenia środków na specjalnym koncie dedykowanym (comiesięczne wpłaty). Zaoszczędzone pieniądze zostaną wykorzystane na spłatę zadłużenia. Powinieneś odkładać około 2% swojego długu co miesiąc. Przykład: jeżeli masz dług w wysokości 30 000 zł, to powinieneś konsekwentnie odkładać około 600 zł miesięcznie. Dzięki temu spłacisz dług w programie trwającym trzy lata. Jeżeli odkładasz mniejszą kwotę, np. 1,5% od zadłużonej kwoty, czas trwania programu odpowiednio się wydłuży.
Czy masz możliwość skorzystania z dodatkowych zasobów finansowych?
Dodatkowe zasoby finansowe bardzo przydają się w programie redukcji zadłużenia. Rozliczenia ubezpieczeniowe, polisy ubezpieczeniowe na życie o wartości pieniężnej, a nawet pożyczki od znajomych i rodziny to tylko niektóre z alternatywnych źródeł finansowania. Dzięki nim możesz znacznie przyspieszyć spłatę swojego długu w naszym programie. Alternatywne zasoby nie są konieczne do pomyślnego zakończenia spłaty zadłużenia, ale są przydatne. Zatem, jeżeli masz taką możliwość, wykorzystaj ją!