Czy wiesz, że program Spłacam Swoje Długi ma wpływ na obniżenie poziomu stresu? Ostatnie badania przeprowadzone przez Instytut im. L. Williama Seidmana na Uniwersytecie Stanu Arizona pokazują, że programy redukcji zadłużenia pomagają zmniejszyć stres związany ze zobowiązaniami finansowymi. Każdy, kto ma dług do spłacenia czuje strach i niepokój, a emocje mogą łatwo wymknąć się spod kontroli... Istnieje jednak sposób na zredukowanie wyniszczającego stresu i poprawę samopoczucia w Twojej sytuacji finansowej. Tym sposobem – według opinii naukowców – może być program spłaty zadłużenia.

Marzysz o relaksie, ale sytuacja, w której się znalazłeś, nie pozwala Ci na osiągnięcie tego stanu?

Jeżeli zdecydujesz się na uczestnictwo w programie redukcji zadłużenia, cały ciężar rozmów z wierzycielami spoczywa nie na Tobie, ale na nas – specjalistach od negocjacji. Możemy nie tylko szybciej uwolnić Cię od długów i w ostatecznym rozrachunku wynegocjować niższą spłatę długu, ale również całkowicie zdjąć z Ciebie ciężar i stres związany z telefonami wierzycieli. Tym samym otrzymasz szansę na wyjście z kryzysu emocjonalnego i finansowego, aby normalnie żyć. Osoby, które ukończą program spłaty zadłużenia czują się mniej zestresowane niż Ci, którzy wciąż zmagają się z długiem. Decyzja należy do Ciebie.

Badanie pokazało, że osoby, które ukończyły program redukcji zadłużenia:

• wierzą, że mogą bardziej kontrolować swoje życie,

• mają większe zaufanie do siebie i do tego, co robią,

• odczuwają mniejszy stres niż osoby, które nigdy nie zdecydowały się na krok w kierunku wolności finansowej.

Instytut badawczy na Uniwersytecie Stanu Arizona stwierdził, że absolwenci programów redukcji zadłużenia w USA odczuwają o 21% niższy poziom stresu niż osoby, które nie brały udziału w programie.

Szukasz sposobu na odstresowanie i poprawę samopoczucia?

Jeżeli czujesz na sobie ciężar przytłaczającego długu, to doskonale wiesz, że stres z tym związany rzutuje na inne sfery życia. Wpływa na Twoje relacje osobiste, pogarsza nastrój i stan emocjonalny, powoduje bezsenność. Osoby, które ukończyły jakikolwiek program redukcji zadłużenia w USA twierdzą, że odczuwają poprawę ogólnego stanu emocjonalnego i fizycznego.

Badania na grupie kontrolnej pokazują, że osoby, które ukończyły program w porównaniu do osób, które nie wzięły w nim udziału:

• czują się pewniejsze siebie i są gotowe na zmiany w swoim życiu (grupa liczniejsza o 6%),

• deklarują mocne i zdrowe relacje osobiste (grupa liczniejsza o 7%),

• uważają, że są w stanie działać w kierunku poprawy jakości swojego życia (grupa liczniejsza o 11%),

• deklarują brak problemów z bezsennością (grupa liczniejsza o 6%).

Stan zadłużenia z pewnością kojarzy Ci się z sytuacją beznadziejną, z której nie ma wyjścia. Czujesz się jak w potrzasku. Masz jednak program redukcji zadłużenia, który pomoże Ci wyjść z długów i wprowadzić na drogę ku lepszej przyszłości finansowej. Pomoże zmniejszyć poziom stresu i pokaże, że życie naprawdę ma sens.

Zrób pierwszy krok w kierunku zmniejszenia stresu związanego z zadłużeniem!

Jeżeli Twoje długi rosną, a wraz z nimi poziom stresu, jeżeli obawiasz się zaległości w płatnościach, to nadszedł czas na podjęcie działań. Nie czekaj dłużej. Nie odwlekaj decyzji. Pozwól sobie pomóc. Program pomoże Ci zrozumieć, jak poradzić sobie z długiem. Nasi certyfikowani Konsultanci ds. Długów znajdą rozwiązanie, które wyprowadzi Cię ze stresu i pokaże właściwą drogę działania.

Dowiedz się już teraz, czy kwalifikujesz się do programu.
Wykonamy dla Ciebie bezpłatną analizę długu!
Zadzwoń Zadzwoń +48 799 399 797.
Darmowa analiza Twojej sytuacji

Więcej
artykułów

# Za i przeciw redukcji zadłużenia

Redukcja zadłużenia to jedna z metod umarzania długów poprzez negocjacje z wierzycielami. Chodzi o to, aby zmniejszyć wysokość należnego zadłużenia, czyli kwoty do oddania....

Czytaj
# Program redukcji zadłużenia obniża poziom stresu

Czy wiesz, że program Spłacam Swoje Długi ma wpływ na obniżenie poziomu stresu? Ostatnie badania przeprowadzone przez Instytut im. L. Williama Seidmana n...

Czytaj

Tagi

Udostępnij

Sprawdź, czy program Spłacam Swoje Długi jest dla Ciebie. Podczas niezobowiązującej rozmowy udzielimy Ci bezpłatnych konsultacji • Uwolnij się od długu: +48 222 302 342