10 pytań, na które należy odpowiedzieć w przypadku każdej firmy zajmującej się spłatą zadłużenia

10 pytań, na które należy odpowiedzieć w przypadku każdej firmy zajmującej się spłatą zadłużenia

Chcesz skorzystać z programu redukcji zadłużenia?
Najpierw dokonaj wyboru odpowiedniej firmy oferującej tego typu usługi.
Zebraliśmy 10 najważniejszych pytań, które mogą Ci w tym pomóc.

Firma oddłużeniowa powinna działać etycznie i profesjonalnie, aby faktycznie pomóc dłużnikowi. Tutaj rodzi się pytanie. Czy dana firma rzeczywiście ma na uwadze dobro swoich klientów, czy swoje? Z drugiej strony trzeba przyznać, że nie każdy dłużnik ma uzasadnione powody, dla których nie jest w stanie regulować swoich zobowiązań finansowych. Dlatego program redukcji zadłużenia nie jest dobrym rozwiązaniem dla każdego. Jak każdy produkt czy usługa – ma swoje wady i zalety, w zależności od indywidualnej sytuacji finansowej klienta.

Do uczestnictwa w programie redukcji zadłużenia Spłacam Swoje Długi kwalifikujemy średnio 25% zgłaszających się do nas klientów. To jeden z argumentów świadczących o naszej rzetelności w podejściu do tak poważnego tematu, jakim jest spłata długu. Nasza usługa nie jest rozwiązaniem w każdej sytuacji. Jeżeli uważamy, że dłużnik nie ma uzasadnionych podstaw do umorzenia swoich długów lub inne rozwiązanie będzie dla niego lepsze (konsolidacja, refinansowanie zadłużenia, ogłoszenie upadłości konsumenckiej), nie kwalifikujemy go do uczestnictwa w naszym programie.

Firma oddłużeniowa może konstruować oferty w różny sposób. Generalnie programy redukcji zadłużenia uwzględniają również sferę emocjonalną klientów. Oczywiste jest, że rozmowy z wierzycielami czy windykatorami w sytuacji zadłużenia, są bardzo stresujące, co wpływa na wszystkie sfery życia. Firma, która chce zająć się kwestią redukcji Twoich zobowiązań finansowych, powinna zaproponować Ci usługę kompleksową, czyli również reprezentować Cię przed wierzycielami i windykatorami. Jeżeli tego nie proponuje – bądź ostrożny!

Przystępując do program redukcji zadłużenia Spłacam Swoje Długi masz pewność, że weźmiemy na siebie kontakty z wierzycielami i windykatorami. Wręcz oczekujemy, że za każdym razem, gdy zadzwoni do Ciebie wierzyciel lub windykator, nie będziesz z nim kontynuował rozmowy. Twoja rozmowa powinna ograniczyć się do przekazania bezpośredniego kontaktu do nas, a konkretnie – do Twojego opiekuna w programie Spłacam Swoje Długi.

Firma oddłużeniowa powinna pracować w trybie prowizji od osiągniętego wyniku. To znaczy, że opłata pobierana jest wtedy, gdy umorzenie długu zostanie zaakceptowane i podpisane przez obie strony – wierzyciela i dłużnika. Jeżeli firma proponuje opłaty za umorzenie długu zanim dojdzie do ugody – uważaj!

Zapisując się do programu Spłacam Swoje Długi możesz być pewien, że prowadzimy przejrzystą i uczciwą politykę cenową. Za nasze usługi płacisz dopiero wtedy, gdy umorzymy Twój dług. Należy mieć na uwadze, że uczestnictwo w programie Spłacam Swoje Długi wiąże się z symboliczną comiesięczną opłatą za reprezentację prawną oraz jednorazową opłatą administracyjną. Obie opłaty rozłożone są na raty i doliczane są do comiesięcznej kwoty depozytu, czyli kwoty, którą co miesiąc wpłacasz na indywidualny rachunek bankowy.

Niestety, nie jest to możliwe. Jeżeli firma zajmująca się redukcją długów obiecuje, że może powstrzymać wierzycieli od pozwania Cię do sądu, to działa nieuczciwie.

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoi wierzyciele zgodzili się na ugodę i rozwiązali problem długu polubownie, zamiast wkraczać na drogę sądową, która dla żadnej ze stron nie jest opłacalna.

Firma zawierająca ugodę z wierzycielami nie dokonuje takich comiesięcznych płatności. Jeżeli twierdzi, że tak robi – uważaj! Wierzyciele są spłacani dopiero po wynegocjowaniu i zatwierdzeniu przez obie strony ugody.

Uczciwa odpowiedź brzmi: tak, to jest możliwe. Jeśli firma oddłużeniowa mówi inaczej – bądź ostrożny!

Nie możemy Ci obiecać, że nie zostaniesz pozwany do sądu, ale możemy Cię zapewnić, że będziemy negocjować ugodę nawet wtedy, gdy zostanie złożony pozew. Taka sytuacja może się zdarzyć i jesteśmy na nią przygotowani.

Odpowiedź na to pytanie również brzmi: tak. Pamiętaj jednak, że problemem osób uczestniczących w programie redukcji zadłużenia nie jest kwestia uzyskania kredytu (tego jest aż nadto), ale pozbycie się długu. Praktycznie w każdym przypadku historie kredytowe naszych klientów są i tak już w w złym stanie na starcie. Zatem korzyści wynikające z uczestnictwa w programie są znacznie większe niż tymczasowe pogorszenie się oceny zdolności kredytowej.

Podsumowując, Twoje obawy nie powinny dotyczyć możliwości uzyskania kredytu, ale jak najszybszego wyjścia z długów. Naszym celem jest szybkie uregulowanie Twojego długu. Wtedy ocena Twojej zdolności kredytowej zacznie się poprawiać.

Pierwsze rozliczenie Twojego długu (czyli pierwsza propozycja ugody) powinno nastąpić w ciągu trzech miesięcy od rozpoczęcia programu. Wielu klientów naszego programu Spłacam Swoje Długi otrzymuje oferty rozliczeniowe w ciągu 60 dni, a nawet szybciej.

Redukcja zadłużenia nie jest nauką ścisłą. Istnieje zbyt wiele zmiennych, które wpływają na ramy czasowe i koszty. Oczywiście istnieją firmy, które obiecają Ci naprawdę wiele, abyś tylko zarejestrował się do ich programu redukcji długów. Każda próba podania dokładnych informacji powinna zostać zakwestionowana!

W naszym programie możemy podać jedynie szacunkowe ramy czasowe i koszty.

Twoje oszczędności powinny być bezpiecznie przechowywane w zewnętrznej firmie na ubezpieczonym indywidualnym rachunku bankowym. Jeśli jakakolwiek firma oddłużeniowa każe Ci samodzielnie odkładać pieniądze lub wysłać na swoje konto – uważaj!

W naszym programie Spłacam Swoje Długi Twój comiesięczny depozyt jest przechowywany na indywidualnym rachunku bankowym. Tworzymy go specjalnie dla Ciebie wraz z kancelarią prawną, z którą koordynujemy proces redukcji Twoich długów. Co więcej, masz pełną kontrolę nad swoim indywidualnym rachunkiem bankowym.

Mamy nadzieję, że powyższa lista pytań i odpowiedzi pomoże Ci wyeliminować firmy nierzetelne i nieprofesjonalne. Redukcja zadłużenia wymaga bowiem szczególnej wiedzy o rynku finansowym i wyjątkowych umiejętności negocjacyjnych.

Jeśli chcesz wyeliminować czasochłonne rozpoznanie rynku, zawsze możesz przejść bezpośrednio do rejestracji w naszym programie, znając już odpowiedzi na najważniejsze pytania. Pomożemy Ci spłacić dług szybko, bezpiecznie i tanio. Gwarantujemy, że zmniejszymy wysokość kwoty, którą masz do spłaty, a za efekt naszych negocjacji nie zapłacisz z góry.

Jeszcze dziś skontaktuj się z naszym Konsultantem ds. Długów, który udzieli Ci bezpłatnych informacji i porad. Zadzwoń i zobacz czy nasz program jest dla Ciebie!

+48 222 302 342

Mamy nadzieję, że powyższa lista pytań i odpowiedzi pomoże Ci wyeliminować firmy nierzetelne i nieprofesjonalne. Redukcja zadłużenia wymaga bowiem szczególnej wiedzy o rynku finansowym i wyjątkowych umiejętności negocjacyjnych.

Jeśli chcesz wyeliminować czasochłonne rozpoznanie rynku, zawsze możesz przejść bezpośrednio do rejestracji w naszym programie, znając już odpowiedzi na najważniejsze pytania. Pomożemy Ci spłacić dług szybko, bezpiecznie i tanio. Gwarantujemy, że zmniejszymy wysokość kwoty, którą masz do spłaty, a za efekt naszych negocjacji nie zapłacisz z góry.

Whats next, lookup, cursor, click, image

Sprawdź, czy program Spłacam Swoje Długi jest dla Ciebie. Podczas niezobowiązującej rozmowy udzielimy Ci bezpłatnych konsultacji • Uwolnij się od długu: +48 222 302 342